نی نی مونهپدرانه/ مادرانهبهترین رابطه میان پدر و فرزند چگونه است؟
Father daughter - بهترین رابطه میان پدر و فرزند چگونه است؟

بهترین رابطه میان پدر و فرزند چگونه است؟

منتشر شده در ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
2 بازدید

امروزه به دلیل مشغله های زیاد، پدران زمان کمتری را در خانه و در کنار فرزندشان می گذرانند. اما مطالعات روانشناسی کودکان نشان داده است. که رابطه پدر و فرزند، تأثیر بالایی در رشد اجتماعی و افسردگی کودک دارد. نی نی مونه مقاله ای را آماده کرده است. که به پدران کمک میکند. با وجود زمان کمی که در خانه هستند. کیفیت رابطه را با فرزندشان حفظ کنند.

تکنولوژی خاموش

سعی کنید زمانی که پدر و فرزند در خانه هستند. از تبلت و گوشی و حتی در گاهی اوقات تلویزیون دوری کنید. با فرزندتان صحبت کنید. راجع به برنامه های تلویزیونی، علاقه های شخصی و حتی نحوه گذراندن روزش. اینگونه کودک احساس صمیمیت بیشتری با پدر میکند. حتی در صورتی که در روند کارتان مشکلی پیش نیاید. در خرید کردن وسایل کودک، او را همراهی کنید.

1596 - بهترین رابطه میان پدر و فرزند چگونه است؟

هرچه رابطه پدر و فرزند قوی تر باشد. احتمال خطا در نوجوانی کودک کاهش میابد.

بازی های پدر و فرزندی

بخوانید  مضرات تبلت برای مغز کودکان چیست؟

پدران باید در جریان این موضوع باشند. که حتی اگر مدت کمی در خانه هستند. اما الگوهای رفتاری و گفتاری کودکشان هستند. بنابراین در نوع رفتار و گفتار خود باید، دقت بالایی داشته باشند.

پدر و فرزند دختر

دختران وابستگی بیشتری نسبت، به پسران به پدران خود دارند. از طرفی قهرمان زندگی هر دختری پدر اوست. حالا در نظر بگیرید که، پدران زمانی را برای وقت گذراندن با دخترانشان در نظر نگیرند. چه اتفاقی برای روحیات کودک می افتد؟ کودک به مرور زمان دچار افسردگی میشود. حتی ممکن است در آینده دید خوبی نسبت به مردان نداشته باشد. حتی متأسفانه گاهی دختران نوجوان به دلیل کمبود محبت از طرف پدر به سمت مردان غریبه تمایل پیدا میکند.

85198 - بهترین رابطه میان پدر و فرزند چگونه است؟

ارتباط فرزند با پدر حتی در صورت جدایی پدر و مادر باید وجود داشته باشد.

پدر و فرزند پسر

پسران در سن کودکی بیشتر پدر خود را الگو قرار میدهند. شما به طور معمول از هر پسری بپرسید، دوست دارد شبیه چه کسی شود؟ ۹۰ درصد آنها میگویند دوست دارند، شبیه پدرشان شوند. معمولا پسران در دوره نوجوانی سرکش تر از دختران میشوند. فقط در صورت ارتباط قوی میان پدر و فرزند پسر میتوانید، این سرکشی را در پسران کنترل کنید.

بخوانید  میوه های مفید برای نوزادان 6 ماهه چیست؟

معمولا پسرانی که، پدران خود را فقط به دید نان آور خانه می بینند. نوجوانانی افسرده میشوند. یا تلاش میکنند بیرون از خانه آن رفاقت را پیدا کنند. به همین دلیل ممکن است به دام مشکلاتی مانند اعتیاد بی افتند.

نظر شما در رابطه با بهترین رابطه میان پدر و فرزند چگونه است؟ چیه ؟ به نظرتون این محتوا مفید هست ؟ حتما نظر خودتون رو در قسمت نظرات این مقاله درج کنید تا در نوشتن مقالات بعدی به ما کمک کنید.

مقاله های دیگر

200x200 - بهترین رابطه میان مادر و فرزند چگونه است؟
۳۰ شهریور , ۱۳۹۸
6533 200x200 - قلقلک دادن کودکان چه عوارضی دارد؟
قلقلک دادن کودکان چه عوارضی دارد؟
اغلب والدین تصور می کنند...
۲۲ مرداد , ۱۳۹۸

ارسال دیدگاه

نظرات کاربران
0 نظر ثبت شده