نی نی مونهپدرانه/ مادرانهبهترین روش درمان گریه نوزاد چیست؟
12 - بهترین روش درمان گریه نوزاد چیست؟

بهترین روش درمان گریه نوزاد چیست؟

منتشر شده در ۱۳ مرداد , ۱۳۹۸
نویسنده مدیرسایت
2 بازدید

همواره مشاهده می کنیم والدین و به خصوص مادرها برای روش درمان گریه نوزاد دچار سردرگمی و دغدغه می شوند و اظهار دارند با اینکه روش های گوناگونی را برای یافتن بهترین روش درمان گریه نوزاد و آرام کردن بیقراری های او امتحان کرده اند باز هم هنگامی که نوزاد آن ها گریه می کند نمی توانند به خوبی او را آرام کنند و دچار دردسر می شوند. در یکی دیگر از مقاله های نی نی مونه قصد داریم راهکارهایی را تحت عنوان روش درمان گریه نوزاد به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

راهکارهایی برای روش درمان گریه نوزاد

اگر شما به تازگی مادر شده اید احتمالا هنگام گریه نوزاد تان دستپاچه می شوید و حتی ممکن است خود نیز گریه کنید و نتوانید او را آرام کنید که این امر موجب سردرگمی و حتی کلافگی شما و اهالی خانه می شود. برای روش درمان گریه نوزاد راهکارهایی برای شما داریم. یکی از راهکارها برای روش درمان گریه نوزاد این است که هنگامی که نوزاد شما شروع به گریه کردن می کند در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید و کلافگی خود را به اون نشان ندهید. هر گریه ی نوزاد می تواند معانی خاص خودش را داشته باشد مثلا هنگامی که نوزاد شما گرسنه است و گریه سر می دهد شما با علائمی مانند هیجان داشتن نوزاد و یا مکیدن دست خودش و یا نگاه او به سمت دستان خودتان می توانید متوجه شوید نوزاد شما گرسنه است و گریه ی او از سر گرسنگی می باشد.

بخوانید  چگونه به کودک خود کمک کنیم راه رفتن را یاد بگیرد

13 - بهترین روش درمان گریه نوزاد چیست؟

هنگام گریه کردن نوزاد خود از روش درمان گریه نوزاد برای هر گریه اش باید مطلع باشید. برای او آواز بخوانید و یا او را به آرامی ماساژ دهید همچنین بعد از رفع گریه او می توانید او را به بیرون برده و گردش دهید. از دیگر دلایل گریه نوزاد می تواند پوشک کثیفش باشد. شما برای پیشگیری از گریه نوزاد خود مدام و در زمان های منظم پوشک او را چک کنید.

برخی از نوزادان هنگامی که احساس نیاز به خواب دارند شروع به گریه کردن می کنند در این هنگام بهترین روش درمان گریه نوزاد این است که او را بغل کنید و به آرامی نوازشش کنید تا آارم شود و به خواب برود. برخی دیگر از نوزادان نیز به گرما یا سرمای زیاد حساس هستند و در این شرایط شروع به گریه کردن می کنند سعی کنید. دمای اتاق او را همیشه متعادل نگه دارید.

نظر شما در رابطه با بهترین روش درمان گریه نوزاد چیست؟ چیه ؟ به نظرتون این محتوا مفید هست ؟ حتما نظر خودتون رو در قسمت نظرات این مقاله درج کنید تا در نوشتن مقالات بعدی به ما کمک کنید.


در همین زمینه بخوانید:

مقاله های دیگر

5465 1 200x200 - روش علاقه مند کردن کودک به مسواک چیست؟
روش علاقه مند کردن کودک به مسواک چیست؟
روش علاقه مند کردن کودک به مسواک شاید یکی از دغدغه های...
۸ شهریور , ۱۳۹۸
baby learning to walk 01 200x200 - چگونه به کودک خود کمک کنیم راه رفتن را یاد بگیرد
چگونه به کودک خود کمک کنیم راه رفتن را یاد بگیرد
 اصول راه رفتن از ۴ تا ۱۵ ماهگی کودک شما تلاش می کند روی پای...
۱۴ آبان , ۱۳۹۷
Homepagephoto 200x200 - کودک شما در طول شب چه زمانی باید به خواب برود؟
کودک شما در طول شب چه زمانی باید به خواب برود؟
زمانی که صحبت از خواب کودکان به میان می آید بحث ها و سوالات...
۱۶ آبان , ۱۳۹۷

ارسال دیدگاه

نظرات کاربران
0 نظر ثبت شده