روش تهیه خمیر بازی خانگی برای کودکان چگونه است؟

روش تهیه خمیر بازی خانگی برای کودکان چگونه است؟

گاهی اوقات کودکان شما در خانه کلافه می شوند و به خصوص با آغاز فصل تابستان و تعطیل شدن مدارس کودکان شما حوصله شان سر می رود و مدام از شما می پرسند چه کار کنند تا سرگرم شوند. در این مقاله از نی نی مونه قصد داریم راهکارهایی تحت عنوان روش تهیه خمیر بازی خانگی برای شما شرح دهیم تا بتوانید در مدت زمان اندکی برای کودکان خود یک سرگرمی مفید ایجاد کنید.

۳ روش تهیه خمیر بازی خانگی برای کودکان

یکی از بازی هایی که کودکان از آن لذت می برند و آن را بسیار دوست دارند خمیر بازی است. در ادامه قصد داریم راهکارهایی را به شما ارائه دهیم تا روش تهیه خمیر بازی خانگی را یاد بگیرید و با کودک خود این سرگرمی جالب را در خانه انجام دهید.

335 - روش تهیه خمیر بازی خانگی برای کودکان چگونه است؟

  • روش تهیه خمیر بازی خانگی ابری: برای تهیه خمیر بازی ابری یک پیمانه روغن را با ۸ پیمانه آرد به خوبی مخلوط کنید و سپس در صورت نیاز می توانید یک یا دو قاشق غذا خوری روغن خمیر را یکدست کنید. سپس خمیر را دو قسمت کنید به یک قسمت رنگ خوراکی آبی فیروزه ای بزنید و به یک قسمت رنگ خوراکی سفید سپس با خمیر های حاصل آسمان و ابر درست کنید.

 

  • روش تهیه خمیر بازی خانگی با سیب زمین پخته: یک یا دو سیب زمینی متوسط را به خوبی بپزید و اجازه دهید آن ها خنک شوند. سپس سیب زمینی های خنک شده را پوره کنید و مقداری آرد به آن اضافه کنید و خوب ورز دهید تا به دست ها نچسبد. حال می توانید یک یا دو قطره رنگ خوراکی زرد به خمیر حاصل اضافه کنید و با کودک خود به درست کردن یک خورشید زیبا بپردازید.

 

  • روش تهیه خمیر بازی خانگی منعطف: یک پیمانه آرد را با یک چهارم پیمانه نمک و سه قاشق چای خوری کرم تارتار به خوبی مخلوط کنید و سپس یک قاشق چای خوری روغن مایع و یک پیمانه آب گرم را به آن ها اضافه کنید و آنقدر هم بزنید و ورز دهید تا یک خمیر صاف و یکدست حاصل شود حال به افزودن یک رنگ خوراکی دلخواه یک خمیر منعطف برای بازی کودک خود آماده کرده اید.
  • ۰/۵
  • ۰ رتبه بندی
۰ رتبه بندیX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
۰%۰%۰%۰%۰%

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *