نی نی مونهپدرانه/ مادرانهروش گرفتن کودک از پوشک چیست؟
ewf - روش گرفتن کودک از پوشک چیست؟

روش گرفتن کودک از پوشک چیست؟

منتشر شده در ۱۳ مرداد , ۱۳۹۸
نویسنده مدیرسایت
4 بازدید

یکی از دغدغه هایی که همیشه والدین از آن گلایه دارند روش گرفتن کودک از پوشک می باشد. به دلیل آن که کودک شما مدت زیادی را پوشک زندگی کرده است گرفتن کودکان از پوشک برای والدین شاید کمی سخت و کلافه کننده باشد. در این مقاله از نی نی مونه قصد داریم راهکار هایی را تحت عنوان روش گرفتن کودک از پوشک برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

بسیاری از مادران به دلیل آن که توانایی انجام کارهایی مانند شست و شوی مداوم فرش ها و یا لباس های کودک و یا پاک کردن خرابکاری هایی که کودک بدون پوشک ممکن است انجام دهد روش گرفتن کودک از پوشک را امری انجام نشدنی می دانند. در یک روش گرفتن کودک از پوشک مادر گاهی کودک را گاهی در طی ساعاتی از روز پوشک می کند و در طی ساعاتی از روز او را به دستشویی می برد. انجام این روش گرفتن کودک از پوشک ممکن است مدت زمان زیادی به طول انجامد. در ادامه راهکاری را برای شما خواهیم گفت تا بتوانید با آن به راحتی کودک تان را از پوشک بگیرید.

بخوانید  تاثیر صبحانه خوردن بر روی کودکان چیست ؟

.png - روش گرفتن کودک از پوشک چیست؟

راهکاری برای روش گرفتن کودک از پوشک

در این روش شما نیاز به صبر و آرامش زیادی دارید. برای روش گرفتن کودک از پوشک تعدادی لگن مخصوص تهیه کنید و در نقاط مختلف خانه مانند اتاق خواب و یا هال و یا آشپزخانه قرار دهید و کودک خود را بدون پوشک در خانه رها کنید. به او بگویید هنگامی که احساس کرد نیاز به دستشویی دارد به تنهایی و سریعا روی لگن هایی که در جاهای مختلف خانه قرار داده اید بنشیند و دستشویی کند.

هر بار که کودک تان برای دستشویی کردن از لگن هایش استفاده کرد یک خوردنی که به آن علاقه دارد به او جایزه دهید تا به انجام این کار تشویق شود. ساعاتی در روز که به طور مشخص و منظم کودک شما به دستشویی می رود و مدفوع می کند را یادداشت کنید تا بتوانید بهتر عمل کنید. برای روش گرفتن کودک از پوشک اگر قصد دارید یک نقطه از خانه هرگز کثیف نشود می توانید از زیراندازهایی که یک بار مصرف و جاذب آب هستند استفاده کنید. همچنین وقتی کودک خود را به بیرون می برید برای او یک شورت یا شلوار مناسب بپوشید که سریع و راحت آن را از پاهایش خارج کنید.

بخوانید  تنفس سنگین در نوزادان عادی است

نظر شما در رابطه با روش گرفتن کودک از پوشک چیست؟ چیه ؟ به نظرتون این محتوا مفید هست ؟ حتما نظر خودتون رو در قسمت نظرات این مقاله درج کنید تا در نوشتن مقالات بعدی به ما کمک کنید.


در همین زمینه بخوانید:

مقاله های دیگر

363 200x200 - هنگام پریدن جسم در گلوی کودک چه کار کنیم؟
هنگام پریدن جسم در گلوی کودک چه کار کنیم؟
بسیاری از والدین هنگام پریدن جسم در گلوی کودک خود دستپاچه...
۲۲ مرداد , ۱۳۹۸
23 200x200 - ویتامین های مفید برای کودکان کدام هستند؟
ویتامین های مفید برای کودکان کدام هستند؟
کودکان هنگامی که در حال رشد می باشند می بایست ویتامین های...
۲۳ مرداد , ۱۳۹۸
Children of Divorced Parents2 artwork 200x200 - اثرات روانی طلاق بر روی کودکان چیست؟
اثرات روانی طلاق بر روی کودکان چیست؟
اثرات روانی طلاق بر روی کودکان زمانی که والدین تصمیم می...
۴ آبان , ۱۳۹۷

ارسال دیدگاه

نظرات کاربران
0 نظر ثبت شده