نی نی مونهسلامت و تغذیهصبحانه های سالم برای کودکان کدامند؟
1476216522537 - صبحانه های سالم برای کودکان کدامند؟

صبحانه های سالم برای کودکان کدامند؟

منتشر شده در ۲ شهریور , ۱۳۹۸
نویسنده مدیرسایت
دسته بندی سلامت و تغذیه
4 بازدید

یکی از مهم ترین وعده های غذایی برای رشد و سلامت کودکان صبحانه می باشد. صبحانه در تغذیه کودکان نقش بسیار مهمی دارد. البته در بسیاری از مواقع کودکان برای خوردن وعده صبحانه ممکن است بدقلقی کنند. در ادامه قصد داریم تعدادی از صبحانه های سالم برای کودکان را برای شما عنوان کنیم. با ما همراه باشید.

hu - صبحانه های سالم برای کودکان کدامند؟

صبحانه ضروری ترین وعده غذایی برای کودکان است

تعدادی از صبحانه های سالم برای کودکان

  • یکی از صبحانه های سالم برای کودکان ماست تزیین شده می باشد. ماست یکی از لبنیات مقوی می باشد که برای استخوان بندی و رشد کودکان بسیار موثر است. شما می توانید ۲۰۰ گرم ماست را با مقداری مغز پسته و همچنین مقداری مربای توت فرنگی و یک قاشق غذاخوری عسل ترکیب کنید تا یک صبحانه ی مقوی و خوشمزه برای فرزند خود آماده کنید. البته باید بگوییم شما می توانید از هر مغز و یا هر مربایی که فرزندتان دوست دارد استفاده کنید تا برای او خوشمزه و لذت بخش باشد.
  • یکی دیگر از صبحانه های سالم برای کودکان کسادیا است که یک نوع خوراک و صبحانه ی مکزیکی می باشد که کودکان به آن علاقه دارند و این صبحانه در مدت زمان بسیار کمی آماده می شود. شما می توانید مقدار نان لواش یا دو عدد تورتیا بردارید و روی آن را با پنیر چدار بپوشانید سپس می توانید چند برش نازک از سیب را روی آن قرار دهید و سپس دوباره روی سیب ها پنیر بریزید و بعد یک تورتیا و یا نان لواش روی آن قرار دهید. سپس مخلوط آماده را سی ثانیه درون مایکروفر قرار دهید تا پنیر آن ذوب شود. صبحانه کودک شما آماده است.
بخوانید  غذا های مفید برای مغز کودکان چیست؟

کسادیا یک صبحانه خوشمزه برای کودکان

jh - صبحانه های سالم برای کودکان کدامند؟

  • یکی دیگر از صبحانه های سالم برای کودکان پیتزا مارگریتا صبحانه می باشد. شما می توانید یک مافین گندم کامل را بردارید و روی یک نیمه ی آن یک برش بزرگ گوج قرار دهید سپس روی آن را با پنیر موزارلای ریز رزی شده بپوشانید. حال این نیمه و نیمه ی دیگر مافین را در یک ظرف بگذارید و در فر قرار دهید تا بپزد و پنیر آن ذوب شود. نیمه ای که در آن مواد ریخته بودید را با تخم مرغ یا سینه ی مرغ ریش ریش شده بپوشانید و روی آن کمی ریحان ریز ریز شده ی تازه بریزید. حال نیمه ی دیگر مافین را روی آن ها قرار دهید. صبحانه کودک شما آماده است.

 

نظر شما در رابطه با صبحانه های سالم برای کودکان کدامند؟ چیه ؟ به نظرتون این محتوا مفید هست ؟ حتما نظر خودتون رو در قسمت نظرات این مقاله درج کنید تا در نوشتن مقالات بعدی به ما کمک کنید.


در همین زمینه بخوانید:

مقاله های دیگر

10197512 56a6fcf23df78cf772914ca4 200x200 - زمان استفاده از عسل در نوزادان
زمان استفاده از عسل در نوزادان
استفاده کردن از عسل برای نوزادان یکی از مواردی است که توسط...
۲۳ شهریور , ۱۳۹۷
بعد از زایمان 200x200 - نکات مرتبط با مراقبت پس از زایمان کدامند؟
نکات مرتبط با مراقبت پس از زایمان کدامند؟
مراقبت پس از زایمان اصولاً مبحثی است که کمتر می توان در...
۱۰ آبان , ۱۳۹۸
melon fruit salad 1527001229 200x200 - میوه های مفید برای نوزادان 6 ماهه چیست؟
میوه های مفید برای نوزادان ۶ ماهه چیست؟
به عنوان یک مادر شما می دانید که نوزاد شما تا سن شش ماهگی می...
۳ شهریور , ۱۳۹۸

ارسال دیدگاه

نظرات کاربران
0 نظر ثبت شده