چگونه میتوان به کودک در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرد؟

چگونه میتوان به کودک در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرد؟

امروزه در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم. جهانی که یادگیری زبان انگلیسی، از هر گونه تحصیلاتی واجب تر شده است. دوره ای که در آن انسانی که زبان بلد نباشد. رسما بی سواد دیده میشود. کودکان ما در دوره ای جوانی خواهند کرد. که برای داشتن شغل و زندگی موفق باید زبان دوم را بلد باشند.

اگر شما نیز از گروه مادرانی هستید، که موفقیت و آینده فرزندتان برایتان مهم است و یادگیری زبان انگلیسی یکی از موضوعات فکری شماست.  نی نی مونه به فکر دغدغه های شما برای فرزندانتان است. به همین دلیل این مقاله را برای شما آماده کرده است.

یاد گیری زبان انگلیسی

  • یادگیری زبان انگلیسی به سه روش امکان پذیر است. اول اینکه کودک را رها کنید تا، در جوانی خود به دنبال یادگیری زبان انگلیسی برود. که این روش را اصلا توصیه نمیکنم. چون نتیجه آن ۵۰٫۵۰ است.
  • دوم اینکه کودک را به کلاس های مختلف بفرستید. که این امر گاهی جواب عکس میدهد. اینگونه ممکن است کودک برای همیشه از یادگیری زبان انگلیسی فراری شود.
  • و اما روش سوم، تلاش کنید تا کودکتان در خانه با اصول اول یادگیری زبان انگلیسی آشنا شود. سپس با ورود به نوجوانی با علاقه یادگیری زبان انگلیسی را دنبال کند. این کمک به کودکتان است.این بهترین روش آموزش زبان است.
1566 - چگونه میتوان به کودک در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرد؟
سعی کنید از کتاب هایی با تصاویر، رنگی و متنوع استفاده کنید.

یادگیری زبان انگلیسی در خانه

اول از همه این را بدانید، که کودک زمانی به یادگیری زبان انگلیسی اشتیاق نشان میدهد. که شما را نیز مشتاق ببیند. پس سعی کنید با اشتیاق و حوصله یادگیری زبان انگلیسی را، برای کودکتان شروع کنید.

شما میتوانید با استفاده از فیلم های زبان اصلی به یادگیری کودک کمک کنید. آن هم به این دلیل است که، کودکان تا سن هفت سالگی ذهن ناخودآگاه دارند. بنابراین با دیدن و گوش دادن میتوانند یاد بگیرند.

میتوانید از فلش کارت های آماده آموزشی استفاده کنید. اما این نکته را فراموش نکنید که، با بازی به کودکتان زبان انگلیسی یاد دهید. زیرا زمانی که فضا، وارد جو آموزشی میشود. کمی برای کودک حوصله سر بر است و ممکن است او را خسته کند.

95129 - چگونه میتوان به کودک در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرد؟
میتوانید از فضا و اشیاء هم به جای فلش کارت استفاده کنید.

نکات ظریف یادگیری زبان انگلیسی

  • سعی کنید خیلی جدی آموزش را دنبال نکنید. یعنی با بازی و شوخی، به او آموزش دهید.
  • کلاس های آموزش را، در زمان های کوتاه برگزار کنید.
  • ۰/۵
  • ۰ رتبه بندی
۰ رتبه بندیX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
۰%۰%۰%۰%۰%

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *