hiperaktivite 1 - چگونه کودک در مهمانی آرام باشد؟
مقاله تصویری

چگونه کودک در مهمانی آرام باشد؟

منتشر شده در ۵ مهر , ۱۳۹۸
دسته بندی خردسال و کودک
13 بازدید

اکثر مادران، به دلیل اینکه کودکشان در مهمانی ها آتیش میسوزانند، کلافه و ناراحت هستند. شاید میزبان و دیگر مهمانان آن لحظه چیزی نگویند. اما قطعا در آینده حرف شیطنت های کودک شما نقل مجالس میشود. معمولا مادران، در اینجور مواقع ناراحت و معذب میشوند و خجالت میکشند. تمام مادران دوست دارند که، کودک در مهمانی ها آرام و مؤدب باشد و همه از او تعریف کنند. اما متاسفانه همیشه اینگونه نیست. نی نی مونه قصد دارد به شما کمک کند تا با راهکارهای مناسب، کودک را در مهمانی کنترل کنید.

قانون در همه جا یکی است

قطعا زمانی که، کودکان در خانه خود به راحتی، روی مبلمان بپر بپر میکنند. شما نمیتوانید توقع داشته باشید، که در مهمانی ها اینکار را نکنند. شما میتوانید در خانه چند بالش را روی زمین بچینید و به کودک بگویید که فقط روی آنها میتواند بپرد. اینگونه محل پریدن را مشخص کنید. زمانی که کودک در مهمانی حضور پیدا میکند. متوجه میشود که روی مبل جای بپر بپر کردن، نیست.

81911 - چگونه کودک در مهمانی آرام باشد؟

کودک فکر میکند، هر کاری که در خانه انجام میدهد را میتواند، همه جا انجام دهد.

احترام

بخوانید  چگونه میتوان خانه را برای کودکان نوپا ایمن کرد؟

به کودکان یاد دهید، زمانی که به چیزی نیاز دارند. از شما با استفاده از کلمات لطفا، تشکر و غیره درخواست کنند. به این ترتیب کودک یاد میگیرد. هنگامی که در مهمانی است و به چیزی نیاز دارد. از میزبان مؤدبانه درخواست کند. تا به او بدهد. همچنین برای استفاده از وسایل دیگران، حتما از آنها اجازه بگیرد.

توجه به کودک در مهمانی

بعضی اوقات کودک در مهمانی برای جلب توجه، پدر و مادر خود شروع به شیطنت میکند. زیرا با حضور در مهمانی والدین، مشغول صحبت با دیگران میشوند. سعی کنید میان صحبت هایتان گاهی، به کودکتان توجه کنید و از او بپرسید که چیزی نیاز ندارد.

98219 - چگونه کودک در مهمانی آرام باشد؟

دعوا کردن کودکان با هم، یکی از روش های جلب توجه والدینشان است.

کودک را در مهمانی خجالت زده نکنید

شاید شما هم دیده باشید. بعضی از پدر و مادر ها در مهمانی، راجع به کارهای فرزندشان صحبت میکنند. کارهایی که کودکان دوست ندارند، کسی آنها را بداند. زمانی که کودک اعتراض میکند هم، به اعتراضش اهمیتی نمیدهند. بنابراین کودک در مهمانی خجالت زده و از دست پدر و مادشر عصبانی میشوند. سعی کنید زمانی که در مهمانی هستید، راجع به کارهایی که موجب خنده اطرافیان میشود و کودک را خجالت زده میکند، صحبت نکنید.

بخوانید  قلقلک دادن کودکان چه عوارضی دارد؟

نظر شما در رابطه با چگونه کودک در مهمانی آرام باشد؟ چیه ؟ به نظرتون این محتوا مفید هست ؟ حتما نظر خودتون رو در قسمت نظرات این مقاله درج کنید تا در نوشتن مقالات بعدی به ما کمک کنید.

مقاله های دیگر

9288436 129 200x200 - با کودک بد غذا چه کنیم؟
با کودک بد غذا چه کنیم؟
با وجود تنوع غذایی...
۱۵ شهریور , ۱۳۹۸
6533 200x200 - قلقلک دادن کودکان چه عوارضی دارد؟
قلقلک دادن کودکان چه عوارضی دارد؟
اغلب والدین تصور می کنند...
۲۲ مرداد , ۱۳۹۸

ارسال دیدگاه

نظرات کاربران
0 نظر ثبت شده