نی نی مونهبارداری و اقدامگیاهان دارویی برای زایمان راحت کدامند؟
thinkstockphotos 697805146 - گیاهان دارویی برای زایمان راحت کدامند؟

گیاهان دارویی برای زایمان راحت کدامند؟

منتشر شده در ۶ شهریور , ۱۳۹۸
نویسنده مدیرسایت
دسته بندی بارداری و اقدام
4 بازدید

یکی از دغدغه های دوران بارداری خانم ها زایمان آن ها می باشد. به خصوص هرچه دوران بارداری به اواخر خود نزدیک می شو دغدغه زایمان بیشتر می شود. به دلایلی بسیاری از خانم ها زایمان طبیعی را ترجیح می دهند اما از درد زایمان طبیعی هراس دارند. در این مقاله مطالبی را در رابطه با گیاهان دارویی برای زایمان راحت مفید هستند را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

fdg - گیاهان دارویی برای زایمان راحت کدامند؟

گیاهان دارویی برای زایمان راحت را بشناسید

۱- خاکشیر

یکی از گیاهان دارویی برای زایمان راحت خانم ها دانه خاکشیر است که موجب می شود زایمان شما راحت تر باشد و درد کمتری را متحمل شوید. برای آن که درد کمتری را در هنگام زایمان تحمل کنید در دوران بارداری خود هر روز یک لیوان شربت خاکشیر را میل کنید.

شربت خاکشیر برای زایمان راحت بسیار مفید است

۲- گل شاه‌پسند

گل شاه پسند یک گیاه دارویی است که شما می توانید در دوران بارداری خود برای آن که در هنگام زایمان درد های زایمان شما تسکین پیدا کند دمنوشی خوشمزه از این گل تهیه کنید و روزانه خصوصا در روز های آخر بارداری آن را میل کنید.

بخوانید  بارداری در هفته ششم

۳- رازیانه

یکی دیگر از گیاهان دارویی برای زایمان راحت رازیانه است. نکته ی قابل توجه این است که برخی از گیاهان دارویی در ماه های نخست بارداری باید با احتیاط مصرف شوند رازیانه یکی از این گیاهان است. اما در ماه آخر بارداری مصرف این گیاه نه تنها زیان آور نیست بلکه موجب می شود درد زایمان شما تسکین پیدا کند. شما می توانید در ماه آخر بارداری دمنوشی از رازیانه تهیه کنید و هر روز این دمنوش را میل کنید.

yufg - گیاهان دارویی برای زایمان راحت کدامند؟

۴- زعفران

زعفران نیز یکی دیگر از گیاهان دارویی برای زایمان راحت است که در ماه های نخست بارداری نباید آن را مصرف کنید اما در ماه آخر بارداری می توانید شربت زعفران یا چای زعفران تهیه کنید تا موجب شود درد زایمان شما کمتر شود  شما یک زایمان راحت را تجربه کنید.

شربت زعفران موجب تسکین درد های زایمان می شود

۵- برگ ختمی

دمنوش برگ ختمی دمنوش گیاهان دارویی برای زایمان راحت است که شما می توانید این دمنوش را به راحتی در منزل تهیه کنید و روزانه در دوران بارداری آن را میل کنید.

بخوانید  تاثیر قرص آهن در دوران بارداری چیست؟

۶- گل محمدی

گل محمدی نیز یکی دیگر از گیاهان دارویی برای زایمان راحت است. شما می توانید هر روزه در دوران بارداری چای گل محمدی را تهیه و نوش جان کنید.

نظر شما در رابطه با گیاهان دارویی برای زایمان راحت کدامند؟ چیه ؟ به نظرتون این محتوا مفید هست ؟ حتما نظر خودتون رو در قسمت نظرات این مقاله درج کنید تا در نوشتن مقالات بعدی به ما کمک کنید.


در همین زمینه بخوانید:

مقاله های دیگر

pregnant woman yoga 759 thinkstockphotos 475690098 200x200 - اضافه وزن در دوران بارداری
اضافه وزن در دوران بارداری
بارداری برای زنانی که در حال حاضر اضافه وزن دارند ممکن است...
۲۴ شهریور , ۱۳۹۷
567 200x200 - توصیه های مهم قبل از بارداری کدامند؟
توصیه های مهم قبل از بارداری کدامند؟
اگر شما یک خانم جوان هستید که به تازگی قصد دارید باردار شوید...
۲۷ مرداد , ۱۳۹۸
pregnancy week 17 skeleton square 200x200 - هفته هفدهم بارداری
هفته هفدهم بارداری
خوب تبریک می گوییم. حالا شما به هفته هفدهم بارداری خود رسیده...
۳۰ مهر , ۱۳۹۷

ارسال دیدگاه

نظرات کاربران
0 نظر ثبت شده